KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15396033
nr 1539 6033
Jan Willumsen
(1891-1964), Danmark
Kvinna. Signerad, daterad 1924. Akvarell, bildmått: 18x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x30 cm
Jan Bjørn Willumsen, dansk målare född 1891, död 1964.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:51:06
8/5 18:24:25